ART JOU JOU - JANA NACHLINGEROVÁ - KROUŽKOVÉ BLOKY

Kroužkový blok 20 x 24 cm, jehož desky zdobí jemné motivy od Jou Jou - Jany Nachlingerové. Zadní desky pevný karton, 40 listů, recyklovaný papír, vyšší gramáže.

139 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: CH006/5
ART JOU JOU - JANA NACHLINGEROVÁ - KROUŽKOVÉ BLOKY

Detailní popis produktu

Originální blok s kroužkovou vazbou, 40 listů recyklovaného šedého papíru vyšší gramáže (120 g), který snese i vodové barvy. Rozměr 204  x 237 mm (š x v). Zdobeno dekorativní páskou s textem. Ruční výroba. Bílá kroužková vazba. Úvodní kresba je reprodukce originálu od výtvarnice Jany Nachlingerové, která vyrábí i vlastní dřevěné hračky.

 

Tvorba Jany Nachlingerové je barevná, hravá a poetická. K výtvarné práci pro děti ji nasměrovalo studium na pedagogické fakultě, kde se začala zajímat o dětský výtvarný projev a knížky pro děti. V ilustraci Jana využívá nejvíce techniku akvarelu, zachycuje motivy odpozorované z přírody i běžného každodenního života. V roce 2016 byly její ilustrace ke knize Kuchyně. Dětem vstup povolen nominovány na prestižní cenu Zlatá stuha. K obrázkům pro děti postupně přibyly dřevěné hračky, které Jana může realizovat i díky rodinnému zázemí a řezbářskému řemeslu, které provozuje její otec a bratr. Její hračky a ilustrace probouzí fantazii, záleží jí na tom, aby ponechávaly prostor k rozvíjení příběhů. V současné době žije a tvoří v Českých Budějovicích.

Doplňkové parametry

Kategorie: LEMNISKÁTA - ŽIVOT BEZ BARIÉR
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: