Vítězem soutěže o nákup za 500 Kč je Petra Šmídková. Gratulujeme! ♥ Prosíme, aby nám Petra napsala na e-mail baltazar@brno.charita.cz a my jí pošleme slevový kupon.

KREATIVNÍ "MIMI" DENÍK Z RUČNÍHO PAPÍRU

Kreativní deník v "MiMi" provedení. Desky tvoří ručně vyráběný papír. V kreativním deníčku naleznete 4 sešitky, které jsou snadno vyměnitelné, neboť jsou uchyceny na praktických gumičkách. Deník slouží pro zaznamenání všech poznámek, které nemají být ztraceny. Výhodou jsou kompaktní rozměry a hmotnost. A bez nadsázky se vejde do každé kabelky.

278 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: CH001/1
KREATIVNÍ "MIMI" DENÍK Z RUČNÍHO PAPÍRU

Detailní popis produktu

Rozměr deníku je 8 x 11 cm. (š x v). Schová se do každé kabelky a jeho hmotnost ani nepocítíte. Po zaplnění sešitků, je možné si objednat nové a váš kreativní mini-deník na cestách tak zůstane vždy připraven na vaše poznámky a zápisky. S tímto deníkem potěšíte každého minimalistu a milovníka úsporného designu. Nabídka provedení desek deníku se proměňuje a tak pokud jste nenašli to pravé provedení, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme co je v našich silách. Pokud máte požadavek na barevné složení vložených sešitků, napište toto do poznámky při dokončování objednávky. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se vašim přáním vyhovět.

Přívěšek na fotografii je pouze ilustrační a může se měnit dle aktuální nabídky. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LEMNISKÁTA - ŽIVOT BEZ BARIÉR
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: