Udržitelnost

Rychlost dnešní doby je neuvěřitelná. Vše proplouvá před očima, občas je jen sotva čas se otočit a tento koloběh si uvědomit. Možná i proto se pokradmu, ale přeci, začíná vracet postupná obnova k přirozenějšímu způsobu žití, princip přemýšlení nad tím, co jíme, jaké nosíme oblečení, větší ohled na životní prostředí. Mnoho z nás se vrátilo k pěstování vlastní zeleniny a bylinek, objevujeme čím dál více kouzlo domácí kuchyně a vaření z vlastních surovin, přemýšlíme nad tříděním odpadu, více vyhledáváme přírodu.

Ne jinak je tomu s oblékáním. Není třeba neustále kupovat nové kousky, které jsou v některých případech též silně nad naše cenové možnosti. Oblékat se stylově a moderně lze i dostupnými způsoby.

Druhou šanci už občas dostal jistě každý z nás, ať už se jedná o jakoukoli oblast z našeho života. Proč nedat další šanci také oblečení? Kousek, který se někomu již nelíbí, může jinému ještě dobře posloužit a udělat radost.

Společně s Vámi, dárci i nakupujícími, takto funguje Charitní bazar Baltazar. Díky Vaší přízni můžeme již 9 let zprostředkovávat činnost recyklace, udržitelnosti oblečení a dalších potřebných věcí, které dále slouží mnohým z nás. Ušetříme, uděláme radost sobě, ostatním i přírodě.

Nakupovat můžete na našem e-shopu, který se pro Vás snažíme stále vylepšovat, nebo nás můžete navštívit osobně na našich kamenných prodejnách.
Prostředky z prodeje putují k zajištění této služby, díky níž můžeme také realizovat pomoc sociálně slabým k zabezpečení jejich potřeb.

Možností pomoci je spousty, stačí si jen vybrat.

Jsme na to spolu a díky za to, Vaší přízně a podpory si velmi vážíme.